Algemeen

Bernhoven op D-tv: 'Gezond in de regio'

vrijdag 16 september 2011
Bernhoven op D-tv: 'Gezond in de regio'

Om patiënten en beangstellenden goed te informeren over ziektebeelden en behandelmethoden, werkt ziekenhuis Bernhoven mee aan de TV serie ‘Gezond in de regio’ van Dtv.  In vijf afleveringen worden ziektebeelden vanuit de patiënt belicht en geeft de specialist toelichting over de behandelmethode. Aansluitend op de uitzending organiseert het Patiënten Service Bureau een informatieavond. De eerste aflevering, met als thema prostaatkanker, werd gisteren uitgezonden.

Dtv, de omroep voor Oss, Ravenstein en Lith, produceert de serie ‘Gezond in de Regio’ en zendt het uit. Het programma wordt ook op Skyline, de regionale TV in Veghel en Uden, uitgezonden. De volgende onderwerpen komen aan bod: september ‘prostaatkanker’ (Richard van der Linden, uroloog), oktober ‘borstkanker’ (Yvonne Paquay, chirurg), november ‘diabetes’ (Annemiek Coremans), december ‘dementie’ (Jørgen Klück, neuroloog) en januari het 'Regionaal Pijn Centrum' (Rolf de Kort, anesthesioloog).
Op donderdag 15 september werd de eerste aflevering uitgezonden met als thema postaatkanker. Alle afleveringen zullen ook op de website van ziekenhuis Bernhoven vertoond worden.

Informatieavond
Op dinsdagavond 20 september 2011 organiseert ziekenhuis Bernhoven onder het motto 'Prostaatkanker, wat nu?' een informatieavond over prostaatkanker in de kapel van de locatie Oss. De avond start om 19:00 uur en eindigt om 21:00 uur. De toegang is gratis. Graag vooraf aanmelden bij het Patiënten Service Bureau van het ziekenhuis, telefoon 0412-621120 (Oss) of 0413-381637 (Veghel). Of per e-mail: psb@bernhoven.nl onder vermelding van naam, aantal personen en telefoonnummer.



Datum gewijzigd: vrijdag 16 september 2011

Zoeken