mei
2024
Wegafsluiting Nistelrodeseweg op 8 juni
Op zaterdag 8 juni wordt de Nistelrodeseweg vanaf de rotonde tot de Annaboulevard in beide richtingen afgesloten. Op dit deel wordt de weg opnieuw geasfalteerd. Dit duurt 1 dag.
2 weken voor de afsluiting plaatst de gemeente borden om aan te geven dat de weg wordt afgesloten. De huisartsenpost (HAP) en spoedeisende hulp (SEH) blijven bereikbaar via de Annaboulevard.
De hoofdingang en bezoekersparkeerplaats zijn bereikbaar via de Erphoevenweg en Josephboulevard. In de omgeving zijn twee omleidingen ingesteld: één vanuit de richting van Nistelrode en één vanaf de afslag A50 rondweg.
Plattegrond
Bekijk hier de plattegrond van de wegafsluiting. Het betreft de groen gemarkeerde weg op de plattegrond.
Vragen?
Voor vragen kun je terecht bij de Gemeente Maashorst. Of bij de receptie via telefoonnummer 0413 - 40 40 40.
Misschien vind je deze berichten ook interessant
Naar het nieuwsoverzicht
december
2025
Altijd hulpmiddelen bij de hand: nieuwe hulpmiddelenautomaat in Bernhoven
Vanaf donderdag 4 december kunnen patiënten bij Bernhoven 24 uur…
Meer informatie
november
2025
Bernhoven sluit meerjarig contract met VGZ en CZ
Bernhoven heeft met zorgverzekeraars Coöperatie VGZ en CZ een meerjarencontract…
Meer informatie
november
2025
Het verhaal van Corine en Ruud: ‘We konden eindelijk met z’n drieën naar huis’
Het was niet het begin van hun ouderschap waar ze…
Meer informatie