Samen voor een zo goed mogelijk leven
-
Voorbereiding op een EEG
Was je haren voordat je dit onderzoek krijgt en gebruik geen gel of haarlak. Draag ook geen oorbellen. Heb je contactlenzen, dan doe je deze voor het onderzoek uit. Neem dus eventueel een bril mee.
-
Tijdens het EEG
Je ligt op bed tijdens dit onderzoek en krijgt een soort badmuts op. Met een pasta plakken we elektroden op de muts. Dit duurt ongeveer 30 minuten. De elektroden lopen naar een computer. De computer registreert nu de elektrische activiteit. Het registreren zelf duurt ook ongeveer 30 minuten.
-
Tips voor thuis, na het EEG
Je kunt gewoon je haren wassen met shampoo om de resten van de pasta eruit te wassen. De uitslag van het onderzoek stuurt de neuroloog naar jouw specialist. Je krijgt een nieuwe afspraak om de uitslag te bespreken.
Contact
& meer informatie
