Profiel
Longgeneeskunde is een veelomvattend werkgebied, met relaties met veel andere specialismen. Met sommige patiënten bestaan zeer langdurige contacten, waardoor je mensen goed leert kennen. Die intensieve en langdurige contacten met patiënten ervaar ik als het meest bijzondere aspect van mijn vak. De analyse en begeleiding van patiënten met longkanker vind ik een uitdaging.
Anderzijds is het ook een vak waarbij je vaardigheden met je handen uitvoert zoals bronchoscopieën. Je bent bezig met chronische ziekten als COPD en astma, maar ook met acute ziektes als een longontsteking, longembolie of een klaplong. Allemaal aspecten die mijn vak op verschillende manieren bijzonder maken.
Opleiding |
Jaar |
---|---|
Artsexamen - Universiteit van Amsterdam |
1986 |
Registratie arts voor longziekten en tuberculose |
1995 |
SCEN-arts |
2021 |
Lidmaatschappen/verenigingen
-
Nederlandse Vereniging van Artsen voor Longziekten en Tuberculose lid Sectie Asbest Gerelateerde Aandoeningen (NVALT lid SAGA)
-
European Respiratory Society (ERS)
- Kiwanis Uden/ Veghel
Nevenfuncties
- SCEN-arts
AGB-code: 03022552